Upravit stránku

Ing. Petr Sokolik, vedoucí disponentů

Ve ZDEMARU pracuji již 17 rokem a nastupoval jsem jako obchodní disponent. V průběhu let jsem se postupně vypracoval na vedoucí pozici a člena představenstva založených akciových společností. Společnost se v posledních letech drží na vysokém standardu založeném v posledních letech. Náš vozový park se rozrostl na 50 kamionů. Společnost se kromě logistické a spediční činnosti se naplno věnuje i skladování, mechanizaci, prodeji paliv. Neustále se nám nabízí množství školení, kde můžeme zdokonalovat naše obchodní dovednosti. Pracuji v příjemném kolektivu mladých lidí.
Moje práce mne těší.

Klára Růžičková, dispečer pro zahraniční trh

Ve společnosti ZDEMAR pracuji téměř tři roky, nejprve se jednalo o zkrácený pracovní poměr, ale již od začátku jsem věděla, že zde chci pracovat na plný úvazek. Začala jsem na pozici dispečera pro tuzemský trh, ale brzy jsem se posunula k trhu zahraničnímu. V relativně krátkém čase jsem se vypracovala na pozici teamleadera dispečinku, takže v současné době šéfuji skupině dispečerů. Práce ve ZDEMARU mi umožnila se rozvíjet nejen v dané pracovní pozici, ale také v odbornosti, mimo jiné mohu využít jazykové znalosti a také si je neustále prohlubovat. Širokou škálou benefitů, mezi něž patří například také odborná školení, mi firma zajišťuje kvalitní prostředí pro pracovní i osobní růst.
Moje práce mě baví a díky skvělému týmů kolegů je radost chodit do práce.

Marcela Kozlíková, vedoucí prodeje paliv

Ve společnosti ZDEMAR pracuji již třetím rokem. Nyní už rok působím jako vedoucí oddělení prodeje paliv. Moje práce je založena na každodenní komunikaci se zákazníky. Na svém oddělení nejvíce oceňuji naši týmovost. Vím, že se na své kolegy mohu spolehnout a v případě mé nepřítomnosti mě plnohodnotně zastoupí. Naše oddělení je skvělým příkladem toho, že se dá vše řešit v klidu a s úsměvem. Firma nabízí spoustu benefitů, mě nejvíce nadchla tankovací karta. Jsem příkladem toho, že firma ZDEMAR umožňuje jak profesní, tak osobní růst.

Renata Wolf, disponent/zákaznický servis – polský trh

S nástupem do ZDEMARU jsem měla trochu strach. Před 6 měsíci jsem přijela úplně sama, do cizího města, kde jsem byla po druhé v životě. Poprvé jsem Chabařovice navštívila kvůli pohovoru. To, že mluvím česky, mi hodně věcí ulehčilo, ale vím, že i kdybych neuměla, tak mám veškeré potřebné věci zajištěné. Firma mi zajistila bydlení, lékaře. apod. Všichni mi tu byli maximálně nápomocní. Oceňuji velkou vstřícnost, i co se výbavy bytu týče. Vše, co jsem potřebovala mi bylo zajištěno. K tomu, že se tu cítím skvěle, přispívá to, že mohu pracovat v polském kolektivu. Obrovské podpory se mi dostalo i při hledání vlastního pronájmu po zkušební době. Ve ZDEMARU jsem potkala lidi, na které se mohu spolehnout, jak v práci, tak v soukromém životě. Naštěstí mě zatím nepotkaly žádné větší problémy, ale vím, že kdyby něco takového nastalo, nikdo mě nenechá na holičkách. Na jedné straně je to pouze práce ale na druhé straně je to místo, kde trávím 1/3 života.
Práce a kolektiv mě baví natolik, že jsem se rozhodla v ČR zůstat i přesto, že bych mohla pracovat na naší Polské pobočce, ve své rodné zemi.

Martin Jirkovský, řidič

Pracuji ve ZDEMARU od roku 2002 jako řidič. Od té doby jsem najezdil více než 2,5 mil. km.  Díky této práci mám možnost podívat se do různých koutů světa. S mým dispečerem vycházím na jedničku, když potřebuji, vyjde mi vstříc. Naopak se na mne může spolehnout, když nějaká přeprava hoří. K dispozici mám nejnovější tahač zn. Volvo, je spolehlivý a nikdy mě nezklame. Za doby mého působení jsem měl každé 3-4 roky nový vůz.
ZDEMAR jsem doporučil již několika lidem, přátelům a rodině, z nichž někteří zde pracují a jsou též spokojení. 

Andrea Blechová, asistentka dispečera plachtového oddělení

Ve ZDEMARU pracuji přibližně půl roku. Byla jsem velice překvapená, když jsem ZDEMAR poprvé navštívila. Do té doby jsem se nesetkala s tak prozaměstnaneckým přístupem jako je ve ZDEMARU. Opravdu je tu spoustu lidí, kteří se snaží, aby se nám všem dobře pracovalo. Je to moc hezké, mít pocit, že je člověk pro firmu důležitý. Obavy má asi každý nováček – zda někam zapadne, jestli to bude takové jako čekal, jací budou noví kolegové. Asi to známe všichni. Jsem veliký strašpytel, obzvlášť, po zjištění, že budu pracovat ve velké open space kanceláři. Sbírala jsem odvahu říct si o změnu, avšak nebylo potřeba, protože společnost myslela na vše a nově vzniklému oddělení poskytla i novou kancelář. Dostali jsme nové vybavení i neocenitelný klid k práci. A adaptace do kolektivu? Roli nováčka jsem ani nezaznamenala. Myslím si, že tomu hodně pomohla narozeninová oslava ZDEMARU, kde jsme měli prostor se pobavit i zasmát bez pracovního nasazení. Z takových akcí, aby si tu člověk vybíral. Každou chvíli se koná společná snídaně nebo bowling, je toho spoustu a mě osobně aktivita ZDEMARU těší. Věřím, že chodí-li člověk do práce s úsměvem, chodí tam raději. Líbí se mi tu moc, od nanuků až po narozeniny. Firma je krásná, barevná, čistá, s rodinnou atmosférou. Není to hlavním faktorem, na který se díváme, když jdeme do firmy na pohovor, ale ruku na srdce, koho z nás nepotěší.
Kromě díky za péči, nemám co dodat.

Zázemí společnosti

Školicí místnost
Školicí místnost
Společná jídelna
Společná jídelna
1
Společná jídelna
Venkovní posezení
2

Odměňujeme zaměstnance

10 let ve Zdemaru
10 let výročí ve Zdemaru
Tahou roku 2014
Parťák roku 2015
1
Výročí 10 let ve Zdemaru Jiří Nosek
Výročí 10 let ve Zdemaru
Výročí 10 let ve Zdemaru
Oslava výročí
2
Výročí 10 let ve Zdemaru
3

Umíme se spolu bavit

Grilování ve Zdemaru
Grilování ve Zdemaru
1
Novoroční ples Zdemar 2016
Novoroční maškarní bál Zdemar 2013
Novoroční maškarní bál Zdemar 2013
Novoroční maškarní ples Zdemar 2017
2